Firma SOLUMUS przekazała 50 tysięcy złotych dwóm szpitalom w ramach zaangażowania w powstrzymywanie pandemii koronawirusa. Środki trafiły po połowie do Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Płocku i Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

W tych trudnych dla nas wszystkich dniach podziwiamy służby pracujące na pierwszej linii walki z epidemią, należy im się nasz ogromny szacunek i wsparcie. Na co dzień pracujemy w biurach w Płocku i Warszawie, dlatego zdecydowaliśmy się wesprzeć te szpitale – mówi prezes SOLUMUS Jakub Lubiński.

Wszyscy pracownicy firmy SOLUMUS zostali skierowani do pracy zdalnej z domu. Spółka, jako podmiot działający w sektorze energetycznym, nadzoruje i aktualizuje łańcuchy dostaw, zapewniając wszystkim kontrahentom ciągłość dostępności produktów.

SOLUMUS działa prężnie na polskim i europejskim rynku paliwowym. Dostarcza nowoczesne rozwiązania biznesowe w obszarach paliw płynnych, biopaliw, LPG i paliw ciężkich. Spółka w 2016 r. znalazła się w gronie najlepiej i najszybciej rozwijających się europejskich firm, otrzymując tytuł “Inspirująca Firma” od London Stock Exchange Group, wyróżniona w rankingu Diamenty Forbes, zdobywca „Orła” tygodnika Wprost